Veeve - Kew Grass House Villa

  • 4 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 8 gasten
  • 4 bedden

De 2-slaapkamer Veeve - Kew Grass House Villa bevindt zich binnen 5 minuten wandelen vanaf North Sheen Cemetery en biedt snelle toegang tot tal van bezienswaardigheden. Het vakantiehuis ligt op 4 km van metrostation Putney Bridge en beschikt over een terras met uitzicht op de tuin.

Veeve - Kew Grass House Villa beschikt over een badkamer met een bubbelbad, een apart toilet en een douche. Een haardroger, complimentaire toiletartikelen en badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

Een ingerichte keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven is inbegrepen. Gasten kunnen dineren in Starbucks, gelegen op 400 meter hier vandaan.

De 2-badkamer villa heeft een toplocatie binnen 15 minuten met de auto van het Design Museum en op 20 minuten wandelen vanaf The Pond. De Koninklijke Botanische Tuinen van Kew is binnen een paar straten van Veeve - Kew Grass House Villa gesitueerd. De woning bevindt zich in de Mortlake wijk van Saint Kew, op afstand van 2 km van culturele plekken zoals het London Museum of Water and Steam. Kew Gardens metrostation ligt ook in de buurt van de villa, terwijl Marksbury Avenue bushalte zich op 5 minuten lopen ervandaan bevindt.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Veeve - Kew Grass House Villa
Kew Gardens Village
Mobiele prijsaanbieding

Kew Gardens Village

9.8
Voortreffelijk 5 beoordelingen
327 m van de accommodatie
Popham Gardens House
Mobiele prijsaanbieding

Popham Gardens House

8.4
Heel goed 7 beoordelingen
519 m van de accommodatie
Stunning 3Br House W Garden & Parking In Richmond
Mobiele prijsaanbieding

Stunning 3Br House W Garden & Parking In Richmond

8.4
Heel goed 11 beoordelingen
539 m van de accommodatie
USD 321 USD 289
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen Heathrow Luchthaven
    17 km

    Treinstations

    North Sheen Railway Station
    900 m

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Droger
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Barbecuefaciliteiten

    In de kamers

    • Zithoek
    • Patio
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Is er parkeergelegenheid in de buurt van Veeve - Kew Grass House Villa?
      Ja, bij Veeve - Kew Grass House Villa staat uw auto veilig in openbare parkeergelegenheid in de buurt.
    • Hoeveel kost een verblijf in Veeve - Kew Grass House Villa?
      De prijs voor een overnachting in Veeve - Kew Grass House Villa is £621.
    • Wat zijn de regels voor in- en uitchecken bij Veeve - Kew Grass House Villa?
      Gasten van Veeve - Kew Grass House Villa moeten uiterlijk om 21:00 in te checken en tot 10:00 uit te checken.
    • Welke restaurants kunnen we vinden in de buurt van het vakantiehuis?
      Restaurants in de buurt van het vakantiehuis zijn onder andere Pagoda Cafe en The Inn at Kew Gardens.
    • Welke betaalmethoden worden geaccepteerd bij de villa?
      De villa kan de volgende betaalmethoden accepteren:
      • American Express
      • Visa
    • Is er een keuken beschikbaar in Veeve - Kew Grass House Villa?
      Ja, Veeve - Kew Grass House Villa heeft een ingerichte keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.
    • Wat zijn de must-see attracties tijdens een verblijf bij Veeve - Kew Grass House Villa?
      Gasten kunnen de Ham House bezoeken, gunstig gelegen binnen 10 minuten met de auto van Veeve - Kew Grass House Villa.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen Heathrow Luchthaven
    17 km

    Treinstations

    North Sheen Railway Station
    900 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Veeve - Kew Grass House Villa

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten